С 15  ПО 28 МАЯ АКЦИЯ -15% НА АБРИС АРТ!!!

СКИДКА ДЕЙСТВУЕТ ТОЛЬКО НА ЗАКАЗЫ С ОПЛАТОЙ НА КАРТУ И БУДЕТ СЧИТАТЬСЯ ВРУЧНУЮ ПРИ ОБРАБОТКЕ ЗАКАЗОВ!!!

Вишивання стрічками для початківців і огляд інструментівВишивання стрічками для початківців крок №1

 

Ми починаємо розглядати процес вишивання стрічками по кроках на сайті вишивання «Мамино лукошко». Спочатку ми познайомимося з тим матеріалом, який нам знадобиться для стрічкової вишивки і з особливостями стрічок.

 

Які бувають атласні стрічки

Для вишивання атласними стрічками, ми маємо стрічки наступних розмірів завширшки: 3 міліметри, 6 міліметрів, 12 міліметрів і 24 міліметра. Стрічки бувають м'які, а бувають і жорсткі. При протягуванні стрічки через тканину, вона буде набагато еластичнішою, тому що формуючий шар з неї знімається. 

 

Голки для вишивання атласними стрічками

Така голка має гострий кінчик і широке вушко. Тіло голки складається з високоміцної сталі і ретельно відполіроване. Такі голки різних розмірів і різної довжини, їх спеціальна форма допомагає стрічці вільно проходити крізь вушко голки і проникати крізь тканину. Великі голки ще називають циганськими. У розширене вушко дуже зручно одягати стрічку і, при проходженні через тканину, вушко розтягує тіло матеріалу, після чого стрічка досить вільно проходить наскрізь.

 

Звичайна голка.

При вишивці стрічками застосовуються і звичайні нитки, а значить нам знадобиться звичайна голка також.

 

Спеціальні ножиці для вишивання стрічками

Є спеціальні ножиці для формування краю стрічки. Такі ножиці повинні бути досить маленькими, що б зручно було ними працювати і легко тримати їх в руці рівно, і вони повинні бути дуже гострими, щоб край стрічки залишався рівним після відрізання. Ідеально підійдуть ножиці для вишивання

 

Бісер

 

Часто у вишивці стрічками використовується бісер різного розміру для вишивання окремих елементів, наприклад серединки квітки або ягідок. Вибір бісеру повинен бути таким самим як і для бісерної вишивки. Якісний чешський бісер запеспечить Вашому витвору гарний та обїемний вигляд. 

 

Нитки для роботи зі стрічками

Нитки можуть стати в нагоді ірис, муліне, напівшерстяні нитки для особливої ​​обробки, нитки для роботи з бісером і намистинами. У вишиванні стрічками можна додавати і інші техніки, як вишивання бісером, хрестиком, прикрашати намистинами і т.і.

 

Для початку важливо підібрати правильну голку і добре орієнтуватися в ширині стрічки.

 

 Якщо Ви самостійно підбераєте тканину для вишивання стрічками, то Ви маєте пам ятати, що тканина повинна бути такою щоб через неї могла проходити товста голка та стрічка. Тренуватися краще на лляній ткані. Бажано не купувати тканини типу стрейч, на таких тканинах вишивається дуже важко. Така тканина як прогумована, в ній голка часто застряє, робить затягування і стрічка погано проходить. Для перевірки, проткніть такою голкою матеріал і простягніть її наскрізь. Коли голка виходить добре, не застрягне, що не поскрипує, то ця тканина підійде для стрічкової вишивки. Ви це відразу відчуєте.  Краще за все купити готові набори для вишивання стрічками від перевіреного виробника ТМ Марічка і Ви не матимете зайвого клопоту з підбором потрібних матеріалів. До кожного складу набору входить все необхідне. До того ж кожний набір має красиву та еффектну упаковку і завжи можете стати бажаним подарунком для рідних і близьких, які захоплюються вишивкою, або завдяки Вам і Вашому подарунку можуть начати захоплюватися. 

 

 

Майстер клас вишивка стрічками для початківців - підбір інструментів