С 15  ПО 28 МАЯ АКЦИЯ -15% НА АБРИС АРТ!!!

СКИДКА ДЕЙСТВУЕТ ТОЛЬКО НА ЗАКАЗЫ С ОПЛАТОЙ НА КАРТУ И БУДЕТ СЧИТАТЬСЯ ВРУЧНУЮ ПРИ ОБРАБОТКЕ ЗАКАЗОВ!!!

Компанія Абрис Арт пропонує новинку – набори вишивання мікробісеромНовинка! Компанія Абрис Арт пропонує набори для вишивання мікробісером

 

 

 

 

Набори вишивання мікробісером випускаються на натуральному художньому полотні, це полотно для вишивки спеціальним мікробісером японського виробництва.

 

Набір складається з щільної картонної упаковки. На зворотному боці докладний опис вмісту, там наочно показано, що вишивається без п'ялець, зображення того, як виглядає схема на полотні. Це стандартна упаковка виробника «Абрис Арт».

 

Усередині запечатано полотно. Воно скручено в рулон, що б не заминалося. Рулон упакований в целофановий пакет, там вкладено і вітання виробника. У привітанні приємні слова для майстрінь: «Через кілька хвилин Ви почнете створення справжнього шедевра». Після такого приємного звернення до покупців, талановитій людині складно втриматися, що б розкривши набір, не почати вишивати відразу. Ця фраза окрилює, бо складно втриматися і не приступити до творчого вишивання. Давайте розберемося, що ж в цьому наборі такого привабливого.

 

Роздруковуємо полотно і дивимося на нього. Дана основа - це натуральне полотно. Абрис Арт вказує, що гладити треба зі зворотнього боку через вологу серветку. Вказана температура для праски. Важливе попередження, що ні м'яти, ні стискати, не дряпати. Ті хто не читає позначення і вперше познайомився з продукцією, натягують полотно на п'яльцях, згинають основу, після чого фарба облазить, і люди засмучуються на тканину. Читайте інструкцію виробника, він пише на декількох мовах. Оригінальна основа компанії Абрис Арт вимагає до себе правильного ставлення.

 

Ключ кампанії Абрис Арт відрізний. Якщо ми натягнемо картину на гобеленові п'яльця, то у нас ключ завернеться за баранчик, і ми не будемо бачити що і чим треба вишивати. Якщо ми ключ відрізаємо і кріпимо збоку, то інструкцію видно постійно.

 

Додаткова інструкція нагадує нам про зручності оформлення готової роботи, яку надає компанія «Абрис Арт»: «Зображення на полотні передбачає додаткові 20 мм по всьому периметру, відокремленого ледь помітною лінією, для можливості, так званого, галерейного оформлення без багета і паспарту». З цієї лінії ми замовляємо підрамник, натягуємо і покриваємо лаком, що б Ваша робота мала закінчений вигляд.

 

Значки на полотні меншого розміру, ніж ми звикли бачити, тому що це розмітка для мікробісеру. Виглядає добре. Можна поруч покласти для порівняння схему для вишивання великим бісером і побачити, що у нової схеми розмітка менше.

 

Сам бісер прикріплений за допомогою скоб степлера на планшетку. Бісер на планшетці нікуди не дівається, він пронумерований. Бісер маленького діаметру. За рахунок такого бісеру створюється ефект акварелі. Інтерес до такої готової роботи більше, ніж до роботи вишитій великим бісером. Завдяки дрібному бісеру пропаде «піксельність» в картинах. Мікробісер красиво лягає і промальовує кожен окремий елемент.

 

 Завжди в будь-якому наборі Абрис Арт три голочки. Це дуже приємно, тому що не завжди однієї голки вистачає для завершення процесу вишивки. Це залежить від того, хто як вишиває: у одних голки гнуться, можуть і ламатися, якщо майстрині вистачає однієї голки, то вони накопичуються і стануть в нагоді далі.

 

Набори з мікробісером Абрис Арт - це гарна знахідка для тих, у кого нормальний зір і хто любить детальне промальовування вишивки. Коли такі набори пробують любителі хрестиків, вони залишаються задоволені отриманим результатом.

 

Якщо у Вас залишилися питання, то запитуйте за телефонами: (098) 297-69-27, (095) 828-42-38. Замовити набори вишивання бісером можна на сайті за адресою www.mamino-lukoshko.com - це Інтернет-магазин вишивання і рукоділля «Мамино лукошко». Тепер Ви можете купити набори вишивання мікробісером Абрис Арт, залишивши замовлення на поштову скриньку sale@mamino-lukoshko.com.

 

Ви можете купити набори вишивання мікробісером вже зараз