С 15  ПО 28 МАЯ АКЦИЯ -15% НА АБРИС АРТ!!!

СКИДКА ДЕЙСТВУЕТ ТОЛЬКО НА ЗАКАЗЫ С ОПЛАТОЙ НА КАРТУ И БУДЕТ СЧИТАТЬСЯ ВРУЧНУЮ ПРИ ОБРАБОТКЕ ЗАКАЗОВ!!!

Новинки від виробників товарів для вишивкиАсортимент магазину «Мамино лукошко» в квітні поповнився великою кількістю новинок від кращих виробників товарів для рукоділля.

У минулій статті ми розповіли про чудові квітневі новинки від ТМ «Марiчка». А зараз розглянемо нову продукцію відразу кількох виробників.

 

 

   Набори від Абрис Арт - для любителів вишивки бісером на натуральному полотні. Три пори року Древа життя - Зима, Весна і Літо. Осінь, можливо, випустять ближче до вересня. Це масштабні картини розміром 23х46 см з артикулами АВ-598, АВ-597 та АВ-599. На картинах зображено одне і те ж дерево в різні пори року. І кожному сезону відповідають свої відтінки. Зима - блакитна, як ранковий сніг. Весна - рожева, як первоцвіти. Літо - світло-зелене, як свіже листя. З трьох картин можна скласти чудовий полиптих або оформити кожну окремо. При оформленні картини не потребують звичного багета і рамки, готову вишивку можна оформити «галерейного натяжкою». При такому оформленні модульна картина буде виглядати акуратно і елегантно. Наступна новинка від Абрис Арт - картина Парк Гуель АВ-610 - чудовий сюжет з Іспанської Барселони, де знаходиться житлова зона, що складається з будинків і садів. Поселить в своєму будинку шматочок Іспанії. Картина виконується в техніці «рядковий шов, назад голку», так само присутні елементи в круговій техніці шиття.

 

 

Набір «Вишивана Україна» АВ-614 вишивається в техніці рядковий шов «назад голку». Карта України представлена ​​у вигляді вишитих лоскутів-областей. Для кожної області свій орнамент. Такої яскравої карти Ви не знайдете, її можна вишити самостійно з набору від «Абрис Арт». Оформити готову роботу можна за допомогою галерейного натяжки - без рамки і багета. Серед новинок Абрис Арт є такі набори для вишивання бісером на полотні «Дві стихії» АВ-613, «Зустріч дня і ночі» АВ-612. Це картини А3 формату з частковою зашивкою рядковим швом. Яскравий сюжет картини «Анютины глазки» АВ-609 не залишить байдужим навіть найвибагливішого глядача. Завдяки часткової зашивці і кругової техніці квіти виглядають об'ємними. У сюжеті переважає бузкові відтінки, цей колір символізує світле майбутнього. Ця картина стане чудовою прикрасою вітальні. У сюжеті набору «Гніздечко» АВ-608 є прихований сенс. Ця картина символічна. Під нічним зоряним небом в маленькому будиночку затишно світиться віконце - це сімейне вогнище, де тепло і спокійно, а на даху будиночка пара лелек звила своє гніздечко. Це символ сімейного благополуччя. Шикарною прикрасою спальні стане картина «Різнобарвний вітер» - набір АВ-591. Метелики злилися в єдиний порив ніжного яскравого вітру, який несе любов, радість і подружнє щастя. Так само від Абрис Арт вийшли нові схеми для вишивання бісером на полотні. Формати середній 30х30 см і маленький 20х20 см. Сюжети найрізноманітніші: дельфіни, квіти, гілочки фруктів, морські мотиви, жіночі образи і весна.

 

 

   «Магія канви» цієї весни продовжила свою шикарну серію «Натхнення» набором «Тюльпани» Б-189. Це масштабна картина для вишивання бісером на габардині. Розмір її 25х61 см. Сюжет, як і у всій серії, представлений об'ємно і реалістично зображеними квітами. Набір «Троянди» Б-371 став продовженням серії «Пробудження». Набір «Ківі» Б-231 довго дражнив нас, перебуваючи в анонсі. І ось виробник порадував випуском цієї картини. Соковиті ківі на червоній скатертини створюють чудовий натюрморт, а чорний фон картини підкреслює яскравість кольорів і відтінків. Ця картина стане чудовою прикрасою Вашої їдальні.

 

 

   «Маковий триптих» від Butterfly (арт. 299) - набір для вишивки бісером на атласі вишивається частково рядковим швом. Три картини однакового розміру 25х37 см складають модульну картину, яка може розташуватися над Вашим диваном у вітальні і додати яскравих ноток в її інтер'єр. Мільйон сердець на картині «Свято сердець» від Butterfly (арт. 378). Якщо у Вашому домі панує свято під назвою Любов, це означає, що обов'язково існує та людина, для якого захочеться вишити і подарувати цю картину в знак своїх ніжних почуттів. Сова на картині символізує мудрість, тому виробник Buterfly свою нову картину з совою назвав «Ключ мудрості». Це набір для вишивання бісером на атласі в техніці «рядковий шов». Якщо не сам «Чародій», то точно його помічник зображений на картині для вишивки в кругової техніці із зображенням маленького кошеня. На вигляд миле шкодне створення і якщо він чарівник, то виключно добрий.

 

 

  Серед новинок нашого магазину є схеми для вишивання бісером від Tela Artis. Будиночки на картинах «Чарівний замок» ТК-079, «У храма Будди» ТА-369. Ніжні жіночі образи на картинах «Фантазерка», «Аромат сходу», "Історія любові» і «Квітка Таїланду».

 

 

  Так само Tela Artis випустила продовження серії наборів папертоль. На об'ємних картинах зображені милі совушки. Розмір наборів невеликий 12х12 см. Можна поселити в своєму будинку пару совушек або скласти модульну картину з декількох наборів.

 

 

   Цікаві новинки від ТМ «Чарiвна мить» - набори для вишивки хрестом «На світанку» і «Юна рукодільниця». Набір для вишивки хрестиком «Солодка черешня» - яскраві стиглі черешеньки на білому тлі - ніжний натюрморт, який приємно вишивати, а готова картина стане оригінальною прикрасою кухні або їдальні. Так само «Чарiвна мить» порадувала новими схемами для вишивки бісером із зображенням пари голубів, ірисів і милого єнота. Подушки для вишивання хрестиком - нові набори від Чарiвна мить. Матеріал для вишивки подушки - канва Aida 14 льон, нитки - Madeira, розмір готової подушки 40х40 см. Сюжети подушок - Packard М-283 - ретро автомобіль і «За мрією» М-282 - Рожеві фламінго.

 

 

   У нашому магазині представлена ​​продукція провідних виробників товарів для рукоділля та вишивки. Ми завжди в курсі останніх новинок. Будьте з нами і Ви першими дізнаєтесь про нові схеми і наборах. Вибирайте і замовляйте схеми і набори для вишивання на сайті нашого магазину "Мамине козуб" або по одному з телефонів: (098) 297-69-27, (095) 828-42-38.